سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / پیش شماره ۰۹۰۵ به خانواده ایرانسل پیوست – دیجیاتو – بهترین ربات کلش اف کلنز

پیش شماره ۰۹۰۵ به خانواده ایرانسل پیوست – دیجیاتو – بهترین ربات کلش اف کلنز

ایرانسل با داشتن بیش از ۴۹ میلیون مشترک، دومین اپراتور بزرگ کشور به حساب می‌آید و حالا بعد از سرشماره‌های ۰۹۳۵ تا ۰۹۳۹، ۰۹۰۱ تا ۰۹۰۳ و ۰۹۳۳ سرشماره جدید ۰۹۰۵ را به لیست پیش شماره‌های خود اضافه کرده است
علاقه‌مندان می‌توانند شماره مدنظر خود را از بین هر کدام این سرشماره‌ها از مراکز فروش یا فروشگاه اینترنتی ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir تهیه کنند. طبیعتا به‌خاطر جدید عرضه شدن سرشماره ۰۹۰۵، گزینه‌های انتخاب کاربران در بین آن گسترده‌تر بوده و امکان انتخاب شماره‌های رند و دلخواه بیشتری وجود دارد.

ایرانسل پیش‌تر از سمت وزرای ارتباطات دولت یازدهم و دوازدهم به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای کشور شناخته شده و خود مسئولان آن نیز مصرف این اپراتور را بیش از ۳۶۳ گیگابیت در ثانیه اعلام کرده‌اند.

شبکه ایرانسل در بیش از ۳۸۰ شهر پوشش نسل ۴٫۵ (LTE Advanced/4G+) خود را گسترش داده است، این آمار برای پوشش ۴G ایرانسل برابر با ۳۰۶۴ و برای پوشش نسل سوم یا ۳G برابر با ۳۹۸۴ منطقه، اعم از شهر، دهستان و جاده اعلام شده است. ایرانسل همچنین در بیش از ۱۴۰ منطقه پوشش اینترنت ثابت یا TD-LTE را گسترش داده و با طبق آخرین آمار با ۴۹ کشور ارتباط رومینگ ۴G را برقرار کرده است.

ایرانسل با داشتن بیش از ۴۹ میلیون مشترک، دومین اپراتور بزرگ کشور به حساب می‌آید و حالا بعد از سرشماره‌های ۰۹۳۵ تا ۰۹۳۹، ۰۹۰۱ تا ۰۹۰۳ و ۰۹۳۳ سرشماره جدید ۰۹۰۵ را به لیست پیش شماره‌های خود اضافه کرده است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

تحلیل تریلر E3 2018 بازی Spider Man – بهترین ربات کلش اف کلنز

Spider Man از آن دست بازی‌هاییست که حتی روی تریلرهایش هم سرمایه گذاری می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *