سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / حس ترس از رانندگی در شب را با بازی Beware تجربه کنید [دانلود کنید] – بهترین ربات کلش اف کلنز

حس ترس از رانندگی در شب را با بازی Beware تجربه کنید [دانلود کنید] – بهترین ربات کلش اف کلنز

تقریباً هر راننده ای که هنگام شب تنها در جاده در حال رانندگی کردن است، اگر ناگهان ماشین دیگری پشت او ظاهر شود، سری به این موضوع که ماشین پشتی در حال تعقیب او است، فکر می کند

جف راموس، نویسنده سایت Polygon در مورد تجربه نسخه دمو بازی Beware می گوید: «من بازی را در اواسط شب و در میان یک پارک شروع کردم. در همان حالی که در حال رانندگی با ماشین خود بودم، با لغزنده شدن زمین احساس نگرانی به من دست داد، کمبود سر و صدا و نبود علایم راهنمایی و رانندگی احساس ناخوشایندی را به من منتقل می کرد.»

تقریباً هر راننده ای که هنگام شب تنها در جاده در حال رانندگی کردن است، اگر ناگهان ماشین دیگری پشت او ظاهر شود، سری به این موضوع که ماشین پشتی در حال تعقیب او است، فکر می کند. دمو قابل دانلود بازی Beware دقیقاً چنین شرایطی را برای شما شبیه سازی می کند، با وجود آن که این دمو هنوز در مراحل اولیه به سر می برد، اما باز هم نکات زیادی را در خود جای داده است.

تمام نگرانی های شما در مورد رانندگی در شب با تجربه Beware رنگ واقعیت به خود می گیرد. در حال حاضر می توانید نسخه دمو بازی را از این جا برای پی سی دانلود کنید.

او ادامه داد: «ناگهان با افزایش قدرت نور متوجه شدم که ماشینی در حال نزدیک شدن به من است، این موضوع که فهمیدم ماشین پشتی در حال تعقیب من است، به من حس اظطراب را منتقل می کرد، بعد از مدتی آن ماشین، دیگر از تعقیب من دست کشید، از عقب به من زد و بعد از مدتی جلوی من ایستاد.»

همان طور که در بالا خواندید، Beware یک بازی رانندگی با المان های وحشت و بقا است. فراتر از وجود این المان ها، بازی حاوی برخی از ویژگی های یک عنوان جهان باز هم هست. در ضمن چند پازل نیز برای حل کردن وجود دارد. البته از آن جایی که بازی هنوز در مراحل اولیه تولید به سر می برد، کل داستان هنوز مشخص نیست.

درباره ی back118

همچنین ببینید

تحلیل تریلر E3 2018 بازی Spider Man – بهترین ربات کلش اف کلنز

Spider Man از آن دست بازی‌هاییست که حتی روی تریلرهایش هم سرمایه گذاری می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *