سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / بسته الحاقی عنوان Prey معرفی شد [تماشا کنید] – دیجیاتو + سردار آزمون جزو ۱۰ استعداد جام جهانی – بهترین ربات کلش اف کلنز

بسته الحاقی عنوان Prey معرفی شد [تماشا کنید] – دیجیاتو + سردار آزمون جزو ۱۰ استعداد جام جهانی – بهترین ربات کلش اف کلنز

در جریان همایش بتسدا در E3 سال ۲۰۱۸، بالاخره از تریلر عنوان Prey رونمایی شد
جدا از این DLC، همین امروز Prey بروزرسانی خواهد شد و مود های New Game Plus ،Strory و Survival به این بازی اضافه خواهند شد. همچنین در تابستان امسال مولتی پلیر هم به این بازی افزوده می شود. مولتی پلیر در این بازی به عنوان Evolve تشابه دارد، به این شکل که ۵ بازیکن در کنار هم، در مقابل بازیکن دیگری قرار می گیرند و به مصاف او می روند.

حوادث این DLC در ماه اتفاق می افتد و جالب این است که رویداد های این بسته گسترش دهنده هیچ گاه یکسان نخواهند بود. به طور کلی هدف از ماموریت موجود در این DLC فرار از پایگاهی فضایی پیش از نابودی آن است، اما در هر بار تکرار، دشمنان، لوت و حتی نحوه حاصل شدن این هدف متفاوت از بار های قبلی خواهد بود.

در جریان همایش بتسدا در E3 سال ۲۰۱۸، بالاخره از تریلر عنوان Prey رونمایی شد. این بسته الحاقی که Mooncrash نام دارد، هم اکنون در دسترس علاقه مندان قرار گرفته.

——————-

خبرگزاری فارس: سایت «tbrfootball» گزارشی را درباره استعدادها و پدیده هایی که شهرت چندانی ندارند و می توانند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدرخشند را نوشت
این سایت انگلیسی زبان درباره سردار نوشت: سردار آزمون بازیکن ایرانی یکی از بازیکنان کمتر شناخته شده است که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور دارد. رسانه ها او را مسی ایران نامیدند. البته خود سردار ترجیح می دهد او را با زلاتان ایبراهیموویچ مقایسه کنند.

مهاجم ۲۳ ساله در باشگاه روبین کازان واقع در کشور میزبان جام جهانی بازی می کند و با توجه به شناختی که از فضای این کشور دارد بسیاری از هواداران انتظار دارند او به همراه ایران موفق ظاهر شود. او را بسیاری جانشین علی دایی اسطوره تیم ملی ایران می دانند. آزمون آرزوهای یک ملت را در مرحله گروهی بسیار سخت مقابل اسپانیا، مراکش و پرتغال به دوش می کشد.

خبرگزاری فارس: سایت «tbrfootball» گزارشی را درباره استعدادها و پدیده هایی که شهرت چندانی ندارند و می توانند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدرخشند را نوشت. سردار آزمون، مهاجم تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه روبین کازان یکی از این پدیده ها بود.

سردار آزمون جزو ۱۰ استعداد جام جهانی

سردار آزمون جزو ۱۰ استعداد جام جهانی

درباره ی back118

همچنین ببینید

تحلیل تریلر E3 2018 بازی Spider Man – بهترین ربات کلش اف کلنز

Spider Man از آن دست بازی‌هاییست که حتی روی تریلرهایش هم سرمایه گذاری می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *