سرخط خبرها
خانه / دانش و فن آوری / ارسال توییت ۳۵۰۰۰ کاراکتری در توییتر با کمک آسیب پذیری آن – دیجیاتو – بهترین ربات کلش اف کلنز

ارسال توییت ۳۵۰۰۰ کاراکتری در توییتر با کمک آسیب پذیری آن – دیجیاتو – بهترین ربات کلش اف کلنز

روز گذشته دو کاربر آلمانی توییتر موفق شدند محدوده کاراکتری این پلتفرم را پشت سرگذاشته و پیامی حاوی ۳۵۰۰۰ کاراکتر را در آن توییت کنند
البته اشاره کنیم که توییتر بلافاصله این پیام را حذف کرد اما برای لحظاتی کلیه گلایه ها در مورد افزایش محدوده توییت ها به ۲۸۰ کاراکتر رنگ باخت و مرزهای تازه ای برای تعامل در این شبکه اجتماعی تعریف شد.

سخنگوی توییتر نیز در واکنش به این خبر اعلام کرد که این باگ حالا رفع شده است و مجددا قوانین این شبکه اجتماعی را یادآور شد که براساس یکی از آنها بررسی یا تست آسیب پذیری های موجود در این شبکه ممنوع است.

جالب آنکه توییتر به صورت موقتی دسترسی این دو کاربر به اکانت هایشان را حذف کرد اما حساب های کاربری آنها حالا مجددا فعال شده است (البته بعد از عذرخواهی شان از توییتر به این خاطر). این را هم اضافه کنیم که بعد از این اتفاق HackneyYT توییت جدیدی را منتشر کرد و در آن اظهار نمود که همچنان با کمک دوست خود به بررسی توییتر و پیدا کردن باگ های آن ادامه خواهند داد.

یکی از این کاربران که Timrasett نام دارد همراه با کمک کاربر دیگری به نام HackneyYT موفق به کشف این آسیب پذیری شدند و توانستند با همراهی یکدیگر توییت ۳۵۰۰۰ کاراکتری خود را ارسال نمایند. البته همانطور که مشاهده می کنید متن ارسالی توسط این دو نفر کاملا نامفهوم به نظر می رسد اما با حذف کدگذاری های توییتر مانند CC تاحدودی می توان به کلیت آن پی برد.

روز گذشته دو کاربر آلمانی توییتر موفق شدند محدوده کاراکتری این پلتفرم را پشت سرگذاشته و پیامی حاوی ۳۵۰۰۰ کاراکتر را در آن توییت کنند. آنها برای این منظور پیام خود را در قالب یک URL با کلمات نامفهوم در آوردند و از این طریق توانستند پیام شان را پست کنند.

درباره ی back118

همچنین ببینید

جام جهانی با بازی Stickman Soccer 2018 ؛ آدمک‌ها در راه روسیه – بهترین ربات کلش اف کلنز

تنها چند روز تا شروع جام جهانی باقی مانده و حالت World Cup فیفا ۱۸، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *